Produkcja

W procesie produkcji wykorzystywane są wysoko zaawansowane technicznie linie produkcyjne, szybkie i wysoce wydajne, kontrolowane automatycznie, na bieżąco modernizowane.

Możliwości jakie dzięki nim firma Fabicholz obecnie posiada to przerób 1 tys. m3 tarcicy miesięcznie. W skali roku daje to możliwość przerobienia łącznie 12 tys. m3 materiału. Pozwala na to najnowsza programowana komputerowo technologia strugania.

Wyrób gotowy powstaje w 3 etapach

1

Sortowanie tarcicy szorstkiej przed jej wystruganiem. Dwuetapowe sortowanie przez wykwalifikowanych pracowników pozwala osiągnąć jakość gotowego produktu wg indywidualnych wymagań klienta i finalnie daje gwarancję jakości produktu gotowego.

2

Nadanie tarcicy finalnego profilu wg potrzeb klienta na strugarce wielowrzecionowej. Wysokie obroty wrzecion (12.000 OBR/MIN) pozwalają otrzymać idealnie gładką powierzchnię. Gotowy produkt nie wymaga dalszego szlifowania.

3

Odbiór gotowego profilu oraz ponowne sortowanie,kontrola wilgotności i wymiarów finalnego produktu.
Pliki do pobrania:

Karta charakterystyki podbitki kl AB

Karta charakterystyki modrzewia europejskiego.

Przed decyzją o wyborze materiału na taras warto zapoznać się z własciwościami surowca jakim jest modrzew europejski

Instrukcja montażu ławostołu

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową ławostołów ogrodowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na allegro lub do zapytań poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Instrukcja montażu systemu EasyFix

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową systemu ukrytego montażu deski tarasowej EasyFix. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na allegro lub do zapytania poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt.